GoPro Qəhrəmanı 7 Qara Qiymətləndirmə və Qiymət

1

Pulsuz istifadə üçün pulsuz yükləmə şəkli.

Sənə kömək etdim? Məni qəhvə üçün bağışla.

Şəkli yükləyin

GoPro, sabitləşdirmə qurğusuna malik olan bir videokamera ilə gəlir. Şirkətin məlumatına görə, bu, gimboldan istifadə etmək üçün zərurəti aradan qaldırır.

Qəhrəmanı 7 Black, indi tamamlanan Qəhrəmanı 6 Black əvəz edir, GoPro qurucusu Nick Woodman "kamerada ən yaxşı kamera sabitliyi" deyə adlandıran yeni bir elektronik görüntü sabitləşməsi "Hypersmooth" ilə gəlir.

Həmçinin təkmilləşdirilmiş səs, Facebook kimi saytlara canlı axın və "TimeWarp" adlanan fantastik yeni vaxt rejimi də daxil olmaqla, bir sıra yeni xüsusiyyətlərə malikdir.

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

Onun ucuz qardaşı Mükafatı Hero Silver 7 279 £ Hero White 7 179 yalnız funt durmaq ilə 20 az iki il 5 Hero Session funt haqqında olan, həmçinin gözəl və bütün ucuz GoPro kameralar biri edir.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

UI təkmilləşdirmələri nisbətən kiçikdir, lakin qeydlərin uzunluğunu 15 və ya 30 saniyə (yaddaş kartını doldurmaqdan qorxmadan kameraya köçürmək istədiyiniz halda) məhdudlaşdırmaq üçün yeni "qısa kliplər" düyməsini daxil edin və bəzi yenidən işlənmiş GoPro məlumatların toplusu toplanır insanların kameralarını necə istifadə etmələri haqqında.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

mübadiləsi
Xahiş edirik gözləyin ...

Şərh yazmaq

Vaza emailová-poçt ünvanı nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *